NIRGOS Holding

Záclony a závesy. Levné záclony. Nejlevnejší záclony. Interiér Malaysia
 • rímské záclony
 • levné záclony
 • nejlevnejší záclony
 • záclony levne
 • záclony prodej
 • záclony na míru
 • kusové záclony
 • záclony a závesy
 • barevné záclony
 • luxusní záclony
 • záclony online
 • záclony do kuchyne
 • detské záclony
 • hotové záclony
 • Záclona. záclony interiér. Plakáty Malaysia

  Záclony a závesy. Levné záclony

  Záclony

  Model 2
  Záclony a závesy. Levné záclony

  Záclony

  Model 3
  Záclony a závesy. Levné záclony

  Záclony

  Model 4
  Záclony a závesy. Levné záclony

  Záclony

  Model 5
  Záclony a závesy. Levné záclony

  Záclony

  Model 6
  Záclony a závesy. Levné záclony

  Záclony

  Model 7
  Záclony a závesy. Levné záclony

  Záclony

  Model 8
  Záclony a závesy. Levné záclony

  Záclony

  Model 9

  záclony interiér Malaysia


  Se záclonami je to jako s oblečením. Musí, respektive melo by byt hezké, dobře sedet a navíc nabídnout neco, proč je nám v nem fajn. Co vsak delat, kdyz sami nedokázeme dát vsechno dohromady? Zveme vás do Dekoratérského studia v prazské Blanické ulici, kde si s námi ochotne povídala Bronislava Novotná a Bozena Rautová.

  Určite přijde nekdy zákazník, ktery má očividne ve svych pozadavcích zmatek...
  Jiste, kazdy z nás má jiny vkus a navíc i jinak vnímá barvy. Snazíme se mu ukázat, co by podle nás bylo správnejsí, ale kdyz není přístupny, nedá se nic delat. On bude bydlet v tom, co se mu líbí. Vetsina lidí si vsak nechá poradit. Mnohem více nez katalogy pouzíváme při vyberu vzorky, které si muze kazdy osahat, porovnávat, řadit vedle sebe. Je to spolehlivá cesta, jak společne dojít k cíli.

  Deláte návrhy podle obrázku?
  Ano, ale popravde řečeno, není to ideální zpusob. Z ateliérové fotografie se dá sice leccos vyčíst, ale nekdy je nápad v reálu nepouzitelny, protoze třeba nepočítá s nutnymi rozmery mezi stropem a nadprazím. K čemu by pak bylo pekne upravené okno, které se například nedá otevřít? Nejlepsí je proto byt videt a teprve pak navrhovat.

  Co nám poradíte, kdyz si budeme chtít ted pořídit nové záclony?
  "Nosí" se to, co se komu líbí, zádny diktát neexistuje. Dá se říct, ze z materiálu nyní vedou voály, stoprocentní lehounky polyamid s ruznou povrchovou upravou. Umoznují nápadité aranzování i ruznobarevné kombinace. Na dobře udrzovanych pevnych podlahách je velmi atraktivní povalování nadychaného materiálu po zemi. Samozřejme za předpokladu, ze po byte nepobíhají malé deti a psi. Takové řesení vyzaduje rovnez proštor, aby efekt nezanikl. Pokud jde o barvy, vedou přírodní, příjemné, teplé. Nejzádanejsí je ted ecry, zlutá a modrá.

  Při aranzování záclon hrají dulezitou roli také ruzné technické pomucky. Je mezi nimi nejaká novinka?
  Garnyze se stále vyvíjejí tak, aby zaručovaly bezpečnost a jednoduché aranzování záclon. Mezi poslední hit patří například plastové vlozky do poutek. Tahle jednoduchá vecička zajis uje hladké stahování a vubec celkovy vzhled zaveseného textilu.

  Na které strane stojíte při souboji zatemnovacích závesu se zaluziemi?
  Jednoznačne přejeme závesum, protoze se lépe udrzují, zutulnují byt a při dobrém ladení se záclonami mu dodávají na originalite. Obzvlás efektní je obojí ve stejné barve, popřípade ton v tonu. Pokud je zapotřebí v místnosti zajistit tmu tmoucí, vypodsívkujeme je speciálním materiálem, kterému se říká black out. Své místo vsak mají v interiéru i nefunkční závesy, takzvané sály. Kdyz je z okna krásny a ničím neruseny vyhled, záclonu si muzeme odpustit, ale málo platné, neorámované okno pusobí stroze.

  Pomoc odborníka se vyplatí
  Při uvaze o záclonách zálezí nemálo nejen na nápadu, ale také jeho zpracování. Nyní uz existuje spousta dekoratérskych studií, vzorkovych prodejen i mensích čalounictví, která nejenze zrealizují nasi vlastní představu, ale vyjdou vstříc i v případe, ze zádnou nemáme. Spolupráce a pochopitelne i ceny mohou vypadat ruzne. Příjemná se nám jevila nabídka prazské firmy Orsei, jejíz rukopis uz nese nejen mnoho hotelu či dokonce zámku, ale také domácností. Krome jiného si tu muzeme objednat sluzbu takříkajíc na klíč. Jak bude vypadat?
  Slozíte zálohu a sjednáte si termín, kdy má přijít návrhář. Prohlédne si interiér, udelá návrh, vybere materiál, poradí s garnyzemi, vsechno zameří a vypočítá předbeznou kalkulaci. Cena jeho práce se pohybuje od 600 do 2000 Kč. Pokud nejde o komplikovany byt, stačí mu na návstevu hodina. Po vyhotovení zakázky v dílnách uz nastoupí montéři, jimz se platí v normohodinách. Jedna činí Kč 350, ve dvou si učtují 500 az 600 Kč. Jsou připraveni na vse, to znamená, ze si přivezou i stafle a uklidí po sobe. Casove vyjdou zákazníkovi maximálne vstříc, takze přijedou třeba i pozde odpoledne nebo o víkendu, kdyz to jinak nejde - zatím bez příplatku. Bezpochyby je to vyhodné zejména při vetsích upravách za předpokladu, ze přece jen nepočítáme kazdou korunu a s manuální zručností na tom nejsme práve nejlépe.

  Hodne zálezí i na konzoli
  Správne se říká závesné zařízení. Nejlacinejsí a patrne i nejméne problémové jsou dřevené nebo kovové tyče. Doplnit je lze kolejničkami, takze pojmou jak záclonu, tak záves. S ruznymi koncovkami slusí v podstate kazdému interiéru. Vyrábejí se v délkách po dvaceti centimetrech a originální vzhled jim dodávají práve vselijaké koncovky. Existují ve spouste provedení včetne vesele barevnych.
  Pro atypická okna, ruzné vyklenky a klenby jsou určeny kolejnice, které se dají ohybat. Nechceme-li při vymene záclon vystupovat do vysky, jsou k dispozici takzvané plovoucí systémy, umoznující samotnou závesnou tyč nebo listu spustit do pohodlné pracovní polohy. Jestlize si potrpíme na dokonaly komfort, existuje i dálkové ovládání závesného zařízení.

  Je dobré si pamatovat
  Vzhledu místnosti prospeje, kdyz barve závesu odpovídá v interiéru jeste alespon jedna vec, třeba koberce nebo potah na sedačce.
  Učaruje-li nám nejaky vyrazny vzor, mel by se vyskytnout pouze na malé plose. K jeho doplnení je pak nejlepsí jednobarevny materiál.
  Zajímavych efektu a současne zmeny docílíme vrstvením materiálu odlisnych barev. Zkuste dát například přes vyraznou tkaninu řídky voál!
  Velkym hitem jsou letos záclony vysívané, dokonce plasticky.
  Nikde není psáno, ze záclona musí byt vzdy bílá nebo krémová. Proč to nezkusit i s jinymi barvami? Barevné sladení udelá i z nezázivného interiéru zajímavy.
  Nezapomenme rovnez na mezidveřní záclony, které jsou neocenitelné zejména na balkonech a terasách, kde brání nejen pruhledu do místnosti, ale předevsím zadrzují hmyz. Uvnitř bytu dost spolehlive pohlcují pachy a cigaretovy kouř.
  Velkou parádu delají při uprave okna také ozdobné lemy, snury, třásne a střapce. Hezká upevnovací kovová rozeta či háček na stene rovnez vzbudí obdiv.
  Jak je videt, záclony jsou vdečny námet ke hře. Zaslouzí si, abychom jim venovali více pozornosti, protoze se postarají o to, aby nás byt pusobil utulne a nechybela mu ani zajímavost. Nezřídka v tomto smeru dokází víc nez nábytek.

  Záclona. záclony interiér. Plakáty Malaysia

  Záclony a závesy. Levné záclony

  Záclony

  Model 10
  Záclony a závesy. Levné záclony

  Záclony

  Model 11
  Záclony a závesy. Levné záclony

  Záclony

  Model 12
  Záclony a závesy. Levné záclony

  Záclony

  Model 13
  Záclony a závesy. Levné záclony

  Záclony

  Model 1
  Záclony a závesy. Levné záclony

  Záclony

  Model 14
  Záclony a závesy. Levné záclony

  Záclony

  Model 15


  Nabízejí praktické řešení vašeho interiéru

 • Exclusivni nábytek z masívu
 • Zakázkový nábytek
 • Sektorový nábytek

  Ostatni

 • Rozkládací mechanismus.
 • Látka. Tkanina. Potahová látka
 • Papirove Palety, Trubice .
 • Záclona. Plakáty , Pouzdro, Roleta .
 • Hydroizolácia. Hydroizolácia základov, striech.
 • Abrasiv, Brusivo.
 • Prirucka, Informace

 • Feng shui domu, kancelář
 • Jak spravne vybrat Interiérové dveře
 • Incoterms 2000 v doprave
 • Doprava, Spedice, logistika
 • Pacasi. Počasí Praha


 • Home Wood Furniture Domki drewniane Interior Wood doors
  © NirGos.com - Wooden House Manufacturers